Останні новини

Комаровський поділився основними принципами безпечного харчування

Експерт радить завжди відокремлювати сирі продукти від готових

Доктор Комаровський розповів українцям про п'ять основних принципів безпечного харчування, адже їжа, на думку експерта, має бути не тільки апетитною, але й правильно приготованою.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram.

Читайте також: Комаровський розповів, чим небезпечні гаджети для дітей

Перший принцип полягає у тому, щоб завжди відокремлювати сирі та готові продукти. Це слід робити не тільки в приготуванні, але й при зберіганні. Готова їжа може бути забруднена при контакті з сирою, адже на деяких продуктах знаходиться дуже багато шкідливих бактерій та мікроорганізмів.

Другим пунктом зазначається зберігання продуктів при безпечній для них температурі. Враховувати температуру зберігання продукту потрібно вже в магазині. Їжу, яка швидко псується, слід якомога швидше помістити у передбачені для неї умови. Детальну інформацію можна знайти на упаковці.

Третім пунктом є підтримка чистоти. Всі робочі поверхні на кухні, посуд та інструменти слід тримати в ідеальній чистоті. Це допоможе запобігти забрудненню їжі. Навіть коли ви готуєте страву, то обробляти її компоненти краще на різних поверхнях та різними інструментами.

Четвертим пунктом є проведення ретельної термічної обробки продуктів харчування. Їжа повинна мати внутрішню температуру не нижче 75 градусів, тобто прогрівати продукти потрібно наскрізь. Супи та рагу нагрівайте до кипіння, а м'ясо обжарюйте так, щоб сок був прозорим.

У п'ятому пункті Комаровський радить використовувати чисту воду та продукти харчування. Порада максимально проста, але навіть це роблять далеко не всі. Саме чиста вода посилює травлення, регулює температуру тіла, заряджає енергією та покращує стан шкіри. А чисті продукти зможуть повністю засвоїтися не навантажуючи шлунок.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05