Останні новини

Комедія у декількох кадрах і картина-переможець Канн: що покажуть на кінофестивалі "Відкрита ніч"

У Києві пройде масштабний фестиваль українського кіно.

Світлина з галереї фестивалю "Відкрита ніч" у 2017. Фото - офіційний сайт фестивалю.

З 12 по 16 серпня в режимі он-лайн пройде найбільш масштабний фестиваль українського кіно "Відкрита ніч".

Цьогоріч фест матиме назву "Відкрита Ніч. Дубль 23".

Програма буде традиційно складатись із повного метру, короткометражок, анімації та картин "поза конкурсом". Цікавинкою "23 дублю" стане спеціальна програма "Перші кроки", вона буде складатись із "початків" шляху діячів українського кіно. Так, на фестивалі покажуть студентські та дебютні кінороботи майстрів, які вже мають світове ім‘я або впевнено до нього йдуть. Всі вони починали з "Відкритої ночі".

Так, можна буде побачити зйомки переможниці Каннського кінофестивалю Марини Вроди – у кадр до неї потрапив Станіслав Баклан. Також глядачі побачать роботу Степана Коваля, яка змінила всю європейську анімацію. Робота майстра короткого метру Павла Острікова – розповість довершену комедійну історію, маючи лише декілька кадрів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_qkcNpOWqaU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Також глядачі стануть свідками того, як творчі пошуки Романа Бондарчука приведуть до рішення з поліекранами. Ще в програмі можна буде побачити незвичні картини-експерименти Тараса Томенка й Тараса Ткаченка, а також початки роботи цьогорічного конкурсанта Івана Сохи.

Повну програму фестивалю можна переглянути тут.

До слова, в рамках позаконкурсної програми відбудеться спеціальний показ ізраїльсько-українсько-британського фільму "Анна", який минулоріч презентували на Каннському міжнародному кінофестивалі.

Раніше ми писали, які фільми розкажуть про війну на Сході України. 

Вийти в ефір