Останні новини

Коронавірус проти Великодня: МОЗ розробив рекомендації до святкування

У МОЗ розповіли, чи будуть додаткові обмеження.

Міністерство охорони здоров'я розробило низку рекомендацій до святкування великодніх свят. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, додаткові карантинні обмеження у травні не передбачаються. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на прес-брифінг МОЗ.

У Міністерстві охорони здоров'я рекомендують проводити онлайн-богослужіння для вірян. На Великдень пропонують збільшити кількість сесій благословення та зменшити їх тривалість.

"Зафіксувати вхідні двері на територію і в приміщення храмів у відчиненому стані, щоб забезпечити повітрообмін усередині приміщення. Встановити обмеження на відвідування служби перед благословенням усередині храмів і забезпечити дотримання дистанції між парафіянами на вулиці щонайменше 1,5 м", — зазначив Ляшко.

Особам літнього віку, людям, які мають хронічні захворювання, рекомендують утриматися від відвідування храмів, а освятити святковий кошик пропонують на свіжому повітрі біля церкви.

"Краще утриматися від святкових відвідувань родичів і друзів, щоб не наражати одне одного на небезпеку", — додав Ляшко.

Крім того, рекомендується відвідувати обряд благословення і освячення їжі тільки одній людині від домогосподарства, без сімейних відвідувань.

Нагадаємо:

  • Україна веде переговори з представниками Європейського Союзу щодо паспортів вакцинації. Таку інформацію озвучив глава МОЗ Максим Степанов.
  • У Мексиці близько 80 осіб вакцинувалися в клініці підробленою вакциною Pfizer, за яку вони заплатили близько $ 1 тис. за дозу. Підробку також виявили у Польщі — у флаконах з маркуванням вакційного препарату знаходився засіб проти зморщок.
  • В Ізраїлі зареєстрували вже вісім випадків коронавірусу, вперше виявленого в Індії. Водночас там вважають, що вакцина Pfizer є принаймні частково ефективною проти цього штаму.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05