Останні новини

Коронавірусне селфі: попри карантин Кличко влаштував масову зустріч у кінотеатрі

Про маски та соціальну дистанцію мер вирішив забути

1 жовтня очільник Києва Віталій Кличко відвідав столичний кінотеатр “Лейпциг”. Попри пік захворюваності на коронавірус в Україні та Києві зокрема та щоденні смерті інфікованих, про соціальну дистанцію та необхідність носіння масок тут забули.

Про це повідомляє телеканал Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/k-y3vY2Vj7U" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Приводом для відвідин кінотеатру у Святошинському районі стала перевірка як функціонує відреставрований центр. Та насправді візит мера був більше схожий на зустріч з фанатами та виборцями.

Віталій Кличко, приспустивши маску на підборіддя, радо селфився з відвідувачами, роздавав автографи на папері та боксерських рукавицях та обнімався з шанувальниками.

0:Коронавірусне селфі: попри карантин Кличко влаштував масову зустріч у кінотеатрі

Вочевидь у цей вечір Кличко вирішив закрити очі на свої ж заклики до дотримання соціальної дистанції, носіння масок та часте миття рук. Ось так вони, подвійні стандарти, київської влади, які наражають киян на небезпеку.

Нагадаємо, станом на 2 жовтня у Києві закриті на карантин 4 школи – через випадки захворювання серед вчителів. Дві школи відновили навчальний процес після карантину. 


Вийти в ефір
05.03