Останні новини

Корупція та продані навколо сміттєзвалищ землі: Томенко про сміттєпереробні заводи в столиці

Лідер політичної партії Громадський рух "Рідна країна" Микола Томенко розповів про проблеми сміттєзвалищ в столиці. Він зазначив, що корупційна складова та неможливість "зайти" інвестору не дозволяє збудувати сміттєпереробний завод.

Про це повідомляє телеканал Kyiv Live.

"У Києві є два полігони. Ключовий - 5-й полігон у Підгірцях. Туди привозять і просто кидають сміття. Це як вибухівка, куди кладеться органіка і неорганіка. Була обіцянка це закрити та зробити сміттєпереробний завод", - розповів Томенко.

Він зазначив, що зараз є дві проблеми, які треба вирішити. За його словами, інвестори, які прораховують, не вірять, що це дасть позитивний результат. Також Томенко зауважив, що присутня корупційна складова.

"Хитрий олігархічний народ навколо полігонів скупив землю", - зазначив політик.

Він наголосив, що будувати завод інвестори мали б біля полігону, де сортувалося б сміття. Однак, за його словами, у місті не забезпечене роздільне сортування, що перешкоджає будівництво.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/SOB-b4jxhB4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, на Троєщині виникло звалище сміття в зоні відпочинку на озері в кінці вулиці Закревського. Жителі Києва на це відреагували негативно.

Вийти в ефір