Останні новини

Коридор СІЗО у переході: художник розповів, що означає "моторошний арт" та кому він присвячений

Кияни зазначають, що перехід виглядає справді моторошно

Біля Українського дому в центрі столиці розмалювали підземний перехід у вигляді коридору СІЗО. Графіті створив грузинський художник Давід Кухалашвілі в рамках спільного арт-проєкту "Підземний безвихід" КримSOS та тбіліської платформи ARTIФ. Креатив присвячений кримським політв'язням.

Журналістка телеканалу Kyiv Live показала, як виглядає оновлений підземний перехід біля Українського дому, та дізналась думку перехожих щодо такого арту.

Читайте також: Реставрація Гостинного двору на Контрактовій. Хто має заплатити 500 мільйонів

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6TKuDlp6JKs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Як зазначають кияни, перехід виглядає досить моторошно та незвично. Не всі з перехожих зрозуміли ідею, яку заклав художник арт-проєкту.

"Проєкт присвячено 98 кримським політв'язням, яких Кремль незаконно утримує в неволі. Наша мета — розповісти історії кожного з тих, кого окупаційна влада РФ розлучила з рідними за їхні релігійні та політичні погляди", - розповіли в ГО КримSOS.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.03