Останні новини

Ковзанкам не буде локдауну: столичні розважальні локації працюватимуть за новими правилами

На столичних ковзанках має бути особлива дистанція

Ковзани можна не ховати на час локдауну у скриню. У Києві знову дозволять роботу новорічних ковзанок, щоправда адміністрація атракціонів має дотримуватись нових правил.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Сегодня.

Видання наводить коментар глави Госпотребслужби столиці Олега Рубана. Він відзначив, що ковзанки зможуть працювати під час локдауну, якщо на них зберігатиметься безпечна дистанція між відвідувачами. 

89.jpg

"На ковзанках повинна дотримуватися безпечна дистанція - 1 людина на 5 квадратних метрів. Що ж стосується інших розважальних заходах, то їх роботу потрібно розглядати індивідуально. Наприклад, роботу новорічних вагончиків або каруселей. Там неможливо дотримуватися дистанції", - розповів глава Госпродпотребслужби Києва Олег Рубан.

Іншим новорічним локаціям Києва може так не пощастити.

"Що ж стосується інших розважальних заходах, то їх роботу потрібно розглядати індивідуально. Наприклад, роботу новорічних вагончиків або каруселей. Там неможливо дотримуватися дистанції", - сказав фахівець.

Нагадаємо, раніше в Києві під час локдауну з 8 по 24 січня доступ до головної ялинки на Софійській площі вирішили не обмежувати.

Раніше ми писали, як в Києві минув перший день локдауну. Кияни катались на ковзанах, а також купували "заборонені" товари. 


Вийти в ефір
26.01