Останні новини

Козерогам не метушитись, а Стрільцям допомагати старшим: гороскоп на 11 січня

Терезам в цей день рекомендується проявити вільнодумство

Поки ви насолоджувались неділею та планувати прийдешній тиждень. 

Ми готові поділитись із вами гороскопом для кожного знаку Зодіаку на 11 січня 2021.

201106-4ea56fb2-f7c8-427a-9810-49da8dbc0085-гороскоп (2).jpg

Овен

Овнам буде непросто подолати спокусу. Є висока ймовірність, що мова йде про досить великі спокуси (аж до порушення клятви вірності в шлюбі). Покличте на допомогу всю сили характеру і розсудливість.

Телець

Тельці в цей день можуть випробувати величезне задоволення, смакуючи підсумки своїх недавніх перемог. Є шанс, що нарешті запрацює "дітище", якому присвятили чимало зусиль. Увечері рекомендується приділити увагу спорту чи іншого роду активності.

Близнюки

Для Близнюків 11 січня підвищується ймовірність травм. Важливо контролювати все, в тому числі раціон. Тим, хто врахує ці прості поради, вдасться провести понеділок досить спокійно. Не виключені романтичні дзвінки і СМС (можливо, з незнайомого номера або аккаунта). Сімейні Близнюки можуть отримати знаки уваги від своїх половинок.

Рак

Раки не повинні дослухатися сторонньої думки. Це особливо актуально, якщо на цей день запланований відповідальний крок (пошук нової роботи, важливі переговори або презентація творчих розробок). Утримайтеся від різких кроків у всьому, що пов'язано з почуттями. Навіть якщо захочеться розірвати свій шлюб або роман, почекайте з цим рішенням. Не допускайте, щоб емоції справили у вашій долі ефект бомби, що розірвалася.

Лев

Левам можна провести невеличкий експеримент у сфері почуттів. Не бійтеся почати відносини з представником іншої національності чи віросповідання. Також не забороняється підпускати до себе тих людей, з ким розділяє велика різниця у віці. Сімейним Левам, навпаки, слід обходити стороною будь-якого роду спокуси. Одним з них може стати якийсь розкішний предмет, покупка якого стане причиною скандалу з партнером по відносинах

Діва

Дівам 11 січня рекомендується частіше думати про те, що не має матеріального вираження. Ця порада особливо актуальне щодо сфери почуттів. Не відмовляйтеся почати любовний роман лише тому, що обранець (обраниця) має невисокий дохід або не саме престижне становище. День непогано підходить для кар'єрних реформ. Мають рацію опиняться всі, хто, втомившись терпіти нелояльність з боку керівництва, підпишуть заяву про звільнення з нинішньої посади.

Терези

Терезам в цей день рекомендується проявити вільнодумство. Не бійтеся сміливо озвучити ту відповідь, яка навряд чи порадує співрозмовника, будучи гіркою, але все-таки правдою. Тактовність вітається лише в спілкуванні з найстаршими або молодшими родичами.

Скорпіон

Багатьох Скорпіонів 11 січня почне переслідувати якась думка. Можливо, мова про авантюрний задум, що має вкрай невисокі шанси втілитися в реальність. Не можна виключати, що деякі представники цього знака захочуть великих змін в особистій долі. Якщо ці думки стануть нав'язливими, обговоріть їх з людиною, якій повністю довіряєте (з кращим другом або з одним з батьків). Особливе задоволення можуть принести віртуальні контакти і спілкування в інтернеті.

Стрілець

Стрільцям не варто оминати увагою тих, хто молодше, старше, слабкіше або потребує допомоги. Не забувайте, що Всесвіт, як правило, щедро віддячує за гуманність. Не слід проявляти меркантильність в любовних справах. Швидше за все, спроби почати корисливий роман закінчаться погано. Ближче до вечора рекомендуєте перевірити свій організм на наявність тієї чи іншої недуги. Можливо, варто пройти медичний огляд або лабораторну діагностику.

Козеріг

Козерогам 11 січня варто утриматися від метушні. Перебуваючи на роботі, трудіться, але не відчуваючи себе учасником автомобільного ралі. Головне - результат, а не швидкість. Вечір цього дня рекомендується проводити в оточенні усміхнених осіб. Можливо, найкращий спосіб налаштуватися на позитив - спілкування з дітьми або тваринами. Деяким Козерогам ввечері цього дня посміхнеться удача в сфері особистих уподобань.

Водолій

Для Водоліїв цей день обіцяє пройти без яскравих подій. Швидше за все, і в професійних, і в особистих справах все буде розвиватися відповідно до раніше наміченого графіка. Єдиним надзвичайною подією може стати нестача фінансових коштів. Можна перехопити відсутню суму у кращого друга або у когось з родичів. Не вітається варіант з кредитом або з розстрочкою.

Риби

Багато Риб протягом цього дня будуть активно використовувати чарівність. Є шанс, що це допоможе не тільки в особистих, а й в професійних справах. Однак не забувайте, чим загрожує службовий роман (особливо з людиною вищого рангу). Риби, зайняті творчістю, ближче до вечора можуть відчути дефіцит натхнення. Творча криза пройде, якщо частіше бувати на природі. Також вітається повагу до спорту і до будь-якого роду активності.

Вийти в ефір
27.01