Останні новини

"Кожен крок відбувається на публіці": Наталка Сумська зізналася, чому припинила контактувати з сестрою

Акторка вважає, що у спілкуванні немає потреби.

Українська акторка Наталка Сумська розповіла, з чим пов'язаний той факт, що вона не спілкується зі своєю сестрою Ольгою Сумською. За словами жінки, у цьому немає жодної потреби.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на YouTube.

Читайте також: Потап звинуватив Каменських у брехні, приревнувавши до свого друга

"Так склалося. Все-таки дорослі люди. Навколо нас відбувається багато непересічних подій, які впливають на життя. Ми є людьми, які в одній сфері працюють. У нас є певні пріоритети і стиль життя. Очевидно, він різний", - прокоментувала Наталка.

За її словами, в них різні погляди на політику та позіціонування себе у суспільстві. Але акторка зазначає, що ніколи не буде вказувати, кому та як жити, навіть якщо це стосується її родичів. Також жінка вважає, що контактувати з телеведучою немає потреби, адже кожний її крок можна побачити у соцмережах.

"Дзвонити немає коли, правда. Все життя Олі ми бачимо у Фейсбуці. Немає проблем з цим. Майже кожний крок відбувається на публіці. І тут немає проблеми побачити, що вона робить", - зазначила Сумська.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/EIU8yubDUDM" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05