Останні новини

Кожен третій позбудеться доходу: як локдаун вплине на мешканців столиці

Експерти назвали результати січневого локдауну в цифрах

Жорсткий карантин, запроваджений урядом з 8 до 24 січня 2021 року, сильно вдарить по гаманцях мешканців столиці. Близько третини киян втратять доходи.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на дані опитування компанії Research & Branding Group.

За результатами опитувань, експерти з‘ясували, що локдаун суттєво позначиться на фінансовому становищі 32% киян.

Як час, за який вони втрачатимуть гроші, локдаун сприймають мешканці столиці безвідносно до віку й статі – приблизно порівну жінок і чоловіків різних вікових категорій. Для кожного п’ятого (21%) – локдаун це в першу чергу суттєве обмеження свободи. Обмеженням своєї волі сувору самоізоляцію назвала здебільшого молодь.

CQrHxwZzDYyuEl9oUPzHYJRARcxrUQNuEIKY2Q4A.png

Щодо того, чи потрібен локдаун у січні, думки киян розділились. У грудневому опитуванні 42% киян таке рішення Кабміну підтримали і стільки ж (42%) – не підтримали. Ще 16% киян – не визначилися.

LqRXLsy64GjhGwFw4k7rz4LExZhDoHLXvW4Iraw7.png

Дещо вищою підтримка введення локдауну є серед жінок і молоді.

Водночас для 23% жителів столиці України локдаун є звичайним життям, для кожного десятого (9%) – це відпочинок, а для 6% киян локдаун є важкою працею. Позитивно відгукнулись про введення локдауну здебільшого люди середнього й старшого віку. 

Раніше ми писали, що психологиня дала поради, як не допускати нервових розладів під час локдауну. Експертка перерахувала причини стресу та як їх не брати близько до серця. 

Вийти в ефір
21.01