Останні новини

Країна мрій Троєщина: стало відомо, де в Києві можна нормально подихати

Київ - частий гість у світових антирейтингах з якості повітря. Тим часом у столиці є екологічні оазиси, де атмосфера завжди чиста. 

Підбірку таких місць зробив голова комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

126615369_2923749494573210_5500686084527057652_n.jpg

Фото Facebook політика

  • Теремки - спальний мікрорайон на околицях Голосієва, поруч - величезний ліс, ВДНГ, парк "Феофанія" та Національний музей архітектури та побуту. Через все це тут порівняно чисто.
  • Гідропарк - величезна зелена зона посеред Дніпра завжди характеризується низьким рівнем забрудненості повітря. У щомісячних звітах ЦГО імені Срезневського він традиційно вважається найчистішою локацією міста. Воно й не дивно - тут немає житлової та промислової забудови, всюди рекреаційні зони з пляжами.
  • Троєщина - попри значну житлову забудову вважається однією з найчистіших локацій столиці. Усе через близкість до Дніпра та Броварських лісів. За словами політика, тут останнім часом звели багато парків, проте громадський транспорт звідси забруднює повітря сусідніх районів.
  • Виноградар - цей масив на Півночі міста відомий великою кількістю лісів та парків. Традиційно, він один з найчистіших в Києві. Проте, останніми роками тут ведеться побудова нових спальних районів та ТРЦ, а кількість зелених зон неухильно зменшується. Існує небезпека, що після добудови двох станцій метро девелопери захочуть звести тут велику кількість ЖК, розмірковує Яловий.
  • Пуща-Водиця - ліс в Оболонському районі та мікрорайон, де проживають люди. Тут немає висотної забудови, промислових підприємств, тому стан повітря чудовий.

Нагадаємо, у суботу, 21 листопада, у Києві ряд автобусів змінять маршрути. Причиною цього є проведення продовольчих ярмарок на вулицях Миколи Закревського, Кубанської України, Голосіївській, Йорданській та Татарській.

Вийти в ефір
26.11