Останні новини

Краще сидіти вдома: погода на 21-22 листопада у Києві

Поки триває карантин вихідного дня, у суботу й неділю нікуди особливо не поткнешься. Ще й погода не сприяє. У суботу 21 листопада стовпчик термометра сягне максимум +1 градусу, та супроводить це дрібним дощем. У неділю температура підніметься до 2 градусів тепла. Синоптики не прогнозують опадів. 

Така інформація з'явилася на сайті sinoptik.ua.

Субота

Снимок экрана (761).png

Ніч суботи буде холодною -1 градус. Удень ртутний стовпчик не підніметься вище +1. Буде хмарно з проясненнями, проте киян також чекатиме дрібний дощ. Сайт попереджає, що температура відчуватиметься на усі -3. З ранку до вечора хмари переважатимуть на небосхилі. Дощик пройде вночі, а вранці розпогодиться, то цілий день мокріти не доведеться.

Неділя

Снимок экрана (762).png

22 листопада не буде таким приємним. Небо затягне хмарами, сонце не з'являтиметься весь день. Проте температура з -1 підніметься до +2 градусів. Удень можлива нульова - тоді на вулиці відчуватиметься усі -6, попереджає сайт. Опадів не обіцяють.

Нагадаємо, у п'ятницю в Києві очікується мокрий сніг з дощем у другій половиня дня, який поступово переросте у сильний дощ. Хмари вкриватимуть небо з самого ранку. Тепмература повітря вдень буде не більше 3 градусів тепла, а вночі - до мінус двох градусів.

Вийти в ефір
26.11