Останні новини

Краще пізно, ніж ніколи: Кабмін знайшов, на чому заощадити для закупівлі вакцин

Гроші заберуть з програми держгарантій медичного обслуговування українців.

Кабінет Міністрів України в середу, 14 квітня, схвалив постанову про виділення Міністерству охорони здоров'я додаткових коштів на закупівлю вакцин.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Урядовий портал.

Читайте також: Ляшко розповів, кого щепитимуть першою партією вакцини Pfizer

Так, в урядовій постанові № 338 передбачається в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених МОЗ, перенаправити на закупівлю вакцин 6,5 млрд грн. При цьому Кабмін скоротив обсяг видатків за програмою "Реалізація програми державних гарантій медичного обслуговування населення" на цю ж суму.

Міністерству фінансів доручено внести відповідні зміни до розпису бюджету, а також протягом трьох місяців запропонувати інші джерела фінансування програми держгарантій медичного обслуговування населення.

Нагадаємо:

  • Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Перші партії надійдуть найближчими місяцями.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05