Останні новини

Кричала від болю і задихалася: киянку з COVID-19 направили у лікарню, де лише "медсестра і жодного лікаря"

Киянку, у якої діагностували коронавірус, направили в лікарню. Там на зміні була всього одна медсестра і жодного лікаря.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Жінка потрапила у Київську міську клінічну лікарню №8 в Оболонському районі. Зазначається, що її тільки недавно визначили опорною в лікуванні COVID-19.

"Уночі з важкими хворими була лише одна медсестра, яка боялася і лише до них заглядала. Там абсолютно немає опіки", – наголосила подруга киянки Таїсія.

За її словами, у подруги Вікторії підвищена температура. А також розвинулося запалення легені, вона кричала вночі від болю і задихалася. Жінці вкололи знеболювальне, яке не дуже допомогло.Таїсія зазначила, що пізніше в лікарню поступило ще четверо пацієнтів, практично усі з пневмонією. Один із них уночі помер. Тільки вранці хворим почали ставити крапельниці, однак умови залишаються незадовільними.

"Ні гарячого чаю немає, ні навіть туалетного паперу", – наголосила вона.

На гарячій лінії Кабміну Таїсії пояснили, що відділення в лікарні №8, яке прийматиме хворих на COVID-19, ще "проходить перепрофілювання".

Нагадаємо, пологовий будинок у Ворзелі під Києвом вдруге за час пандемії закривають на карантин. Тимчасово тамтешніх породіль буде приймати пологовий будинок у Бородянці. Закриття установи пов’язане із хворою вагітною, яка приховала результат аналізу на коронавірус.

Вийти в ефір