Останні новини

Куди переселять дітей із київських дитбудинків: КМДА ініціює створення нового центру

До Центру переселять дітей із дитбудинків, поки ті реформуватимуть

У Києві планують створити Центр соціальної підтримки дітей і сімей, куди переселять вихованців київських дитбудинків, які повинні реформувати. Центр розрахований на 120 дітей, віком від 0 до 18 років.

Про це повідомляє кореспондент Kyiv Live з посиланням на засідання постійної комісії Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту.

Читайте також: Стало відомо, в якому районі Києва грабують найбільше

Відтак, сьогодні, 3 лютого, на засіданні постійної комісії Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту депутати підтримали проєкт рішення про створення міського Центру соціальної підтримки дітей та сімей. Надалі проєкт рішення повинні розглянути на пленарному засіданні Київради.

Як повідомляє начальник Служби у справах дітей та сім'ї КМДА Валерій Танцюра, Центр зможе приймати 120 дітей, віком від 0 до 18 років.

"Зараз частина дітей, позбавлених батьківського піклування знаходяться у дитбудинках системи охорони здоров`я і частина — системи освіти. Але у зв’язку з реформуванням системи догляду за дітьми-сиротами, дитячі будинки „Берізка“ та ім. М.М. Городецького мають реформувати. Відповідальність за опіку над дітьми-сиротами бере наша Служба у справах дітей та сім’ї. Цих дітей плануємо переселити до нового Центру", — розповів Валерій Танцюра.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
06.03