Останні новини

Купили нове авто та задекларували мільйони: скільки за рік заробила родина міністра економіки

Автівку 2020 року зареєстрували на дружину.

Родина міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка заробила близько 8 мільйонів гривень. Із них зарплата міністра - 534 тисячі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на декларацію чиновника.

Читайте також: Які статки зосереджені в руках ректорів найпопулярніших українських університетів

Крім цього понад 6 мільйонів заробітної плати Петрашко отримав під час роботи в Управлінському товаристві УЛФ та близько 140 тисяч - у банку "ПУМБ".

Дружина міністра, Світлана Петрашко, громадянка Росії заробила майже 700 тисяч гривень у державному Фонді розвитку інновацій та стала власницею автомобіля Toyota Land Cruiser 200, випущеного у 2020 році. Його вартість склала 2,2 млн гривень.

Також міністр економіки отримав прибуток із процентів від юридичної особи Morgan Stanley, зареєстрованої за кордоном у сумі близько 553 тисяч гривень.  

Родина Петрашків зберігає свої кошти як в готівці, так і на банківських рахунках. Зокрема міністр нарахував в себе 510 тисяч доларів та 2,3 мільйони гривень готівкою, а дружина - 395 тисяч доларів та близько 1,4 мільйони. 

На рахунках в банку сім’я зберігає 827 тисяч доларів та близько 2,1 мільйони гривень.

Нагадаємо:

  • Зарплати голів обласних державних адміністрацій подекуди перевищують 100 тисяч гривень. Однак є “губернатори”, в яких оклад у більш ніж 2 рази менший.
  • Глава Національного агентства щодо запобігання корупції Олександр Новіков за лютий отримав 134,5 тисяч гривень зарплати. Його заступники - від 115 до 117 тисяч гривень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
11.04