Останні новини

Kyiv Live перевірив одну із столичних шкіл на дотримання карантинних обмежень

1 вересня столичні школи відкриють свої для двері для учнів. Навчання почнеться, але без святкової лінійки та з рядом протиепідеміологічних обмежень.

Журналісти Kyiv Live проінспектували школу №47 та перевірили готовність до нового навчального року.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1wi7n3QrKS4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Директор школи запевняє: про безпеку потурбувались.

“Кожен клас, кожен учитель забезпечені дезінфікуючими засобами. Ми видаємо зараз і будемо видавати маски. Трохи пізніше, я думаю вже в кінці тижня ми ще отримаємо захисні щитки”, - говорить директорка.

У школі розповіли, що у їдальні вжде склали графік харчування, щоб кожен клас обідав там з дотриманням дистанції не менше 1,5 метра. За одним столом сидітиме не більше чотирьох дітей. Зокрема, учні початкових класів їстимуть у кабінетах. Журналістам показали, що входитиме до пакунку, яким діти будуть снідати у класах.

“Сендвіч, запечена картопля, обов'язково гарячий напій і обов'язково фрукт по сезону. Такий пакетик дитина буде отримувати на сніданок”, - демонструє працівниця їдальні.

Що стосується меню для групи продовженого дня, то воно ще у процесі формування.

Тим часом у КМДА запевняють, що навчальні заклади готові приймати учнів з 1 вересня. Лише на закупівлю дезінфікуючих засобів для шкіл та дитсадків витратили 33 мільйони гривень. Щоранку усім, хто приходитиме на навчання вимірюватимуть температуру. Батьків просять до шкіл не приходити, хіба лише в разі крайньої необхідності, щоб мінімізувати ризики захворіти.

Проте якщо хтось із школярів захворіє на COVID-19, весь клас та контактних осіб відправлять на самоізоляцію. Якщо у школі спалахне коронавірус, то рішення про закриття на карантин залишається за дирекцією закладу.

У шкільних автобусах кількість дітей не перевищуватиме кількість сидячих місць. Вjдій має бути у масці та з антисептиком. Стан здоров’я керманичів перевірятимуть щодня, а самі салони дезінфікуватимуть щовечора.

Нагадаємо, у Києві 28 серпня розпочався мітинг представників сфери туризму, нічних клубів та ресторанів. Мітингувальники вимагають від Кабміну відміну заборони працювати у нічний час та в'їзду іноземців до України. Вважають, що це сильно вдарить по підприємствам.


Вийти в ефір