Останні новини

KYIV.LIVE шукає нові обличчя телеканалу та оголошує кастинг

Перезапуск телеканалу з оновленим ефірним мовленням планують навесні цього року!

KYIV.LIVE шукає нові обличчя телеканалу та оголошує кастинг. Перезапуск телеканалу з оновленим ефірним мовленням планують навесні цього року!

Команда медіа-холдингу повідомляє, що на телеканалі KYIV.LIVE зараз відкриті вакансії:

  • ведучих інформаційно-розважальних програм;
  • журналістів розважальних програм.

“Ми працюємо над тим, аби створити такий телеканал, що істотно відрізнятиметься від тих регіональних, які звикли бачити глядачі. Зараз ми готові до впровадження нової стратегії ефірного мовлення з новими різножанровими проектами лінійного виробництва. Наше спільне завдання - підвищити культурний рівень телеперегляду регіонального телебачення та створити інформаційно-розважальний контент, який в першу чергу буде корисним та цікавим для аудиторії”, зазначила директорка телевізійного напрямку Дар’я Качковська. 

Кастинг проходитиме у кілька етапів. Першим етапом стане онлайн-відбір кандидатів. Аби взяти участь у кастингу необхідно надіслати відео-візитку про себе на електронну адресу [email protected] , зазначивши у темі листа посаду та назву телеканалу. Після попереднього відбору, кандидатів запросять на співбесіду на телеканал. 

2021-02-05 13.45.05.jpg

Нагадаємо, телеканали KYIV.LIVE та ODESA.LIVE розпочали мовлення минулого року. Із листопада 2020 року Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів холдингу. Наприкінці грудня команда оголосила про створення медіа-холдингу під назвою Live Network та анонсувала запуск місцевого телеканалу KHARKIV.LIVE. За попередньою інформацією, канал у Харкові розпочне мовлення навесні.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
27.02