Останні новини

Китайським ЗМІ заборонили писати про перемогу Хлої Чжао на "Оскарі": що сталося

Хлоя Джао переїхала до США ще коли навчалася у школі.

Соціальні мережі та пошуковики Китайської Народної Республіки намагаються видалити усі згадки про перемогу Хлої Чжао на 93-й церемонії вручення "Оскар" за режисуру фільму "Земля Кочівників".

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на The Wall Street Journal.

Читайте також: що відомо про визнану режисерку Хлою Чжао

Уродженка Китаю Хлоя Чжао переїхала до США ще коли навчалася у школі. У 2013 році у інтерв'ю відомому журналу "Filmmaker", вона розповіла, що у Китаї всюди брехня. За це китайські ЗМІ піддали її жорсткій критиці.

Відділ пропаганди Китаю заборонив усім державним медіа-ресурсам писати про успіхи Хлої, яка на 93-й церемонії вручення кінонагород отримала "Оскар" в номінації "Кращий режисер".

На даний момент усі найбільші пошукові системи КНР ведуть лише до попередніх новин про неї, а матеріали про її перемогу поступово видаляють. Локальні китайські соціальні мережі Weibo, Wechat і Zhihu також видаляють усі повідомлення про неї.

Але, не дивлячись на роботу відділу пропаганди, китайський таблоїд "Global Times" розповів про перемогу Хлої на "Оскарі" і закликав її "уникати непорозумінь", натякаючи на відверті інтерв'ю.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05