Останні новини

Києву не вистачає господарника: чому столиця не справляється зі снігом

Не дивлячись на значно більшу кількість техніки, столиці не вистачає автоматизації з прибирання снігу

Намагання розв’язати нагальні проблеми міста без продуманої стратегії  зазвичай призводить до нових проблем. Так сталося й зі сніговим колапсом, від якого потерпає понад тиждень столиця. Попри те, що кількість снігоприбиральної техніки цього року суттєво збільшилась - комунальники не встигають через погану організацію та непідготовленість міста до сезону. 

Політолог, голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко у прямому ефірі телеканалу Kyiv Live розповів, чого не вистачає місту та через що страждають кияни.

“Я коли бачу фотографії в інтернеті, як 5-7 жіночок прибирають якусь зупиночку, і вони виставляють - “подивіться, як класно”. Слухайте, там не 7 жіночок має бути, а там має бути одна людина, яка в маленькому тракторці все швидко прибрала. Тобто - автоматизації не вистачає. Київ зараз вивів приблизно на 100 одиниць техніки більше, ніж зазвичай під час снігу, але цього катастрофічно не вистачає”, - зауважив політолог.

За словами Чаленка, інфраструктура міста непродумана, оскільки те, що робить його зручним влітку - унеможливлює функціонування взимку. Для будь-яких новацій має бути продумана чітка стратегія для всіх сезонів.

“Мер ініціював обмежувачі, щоб не паркувалися, а тепер немає можливості зібрати сніг через ці обмежувачі. Так само - лежачі поліцейські - їх просто відривають під час прибирання.У нас кожна дія абсолютно необдумана, як буде місто функціонувати 365 днів на рік. В даному випадку нам потрібен дійсно господарник, який буде цим всім займатись”, - додав експерт.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JKyVjpCaLB4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
01.03