Останні новини

Київ - найуспішніший рекордсмен: які досягнення реєстрували в Україні у 2020 році

Попри карантин, за 2020 рік у Києві зареєстрували понад 100 рекордів

Попри те, що більшість рекордів в 2020 році реєструвалося дистанційно, це не завадило столиці вийти на перше місце та обігнати абсолютного рекордсмена за кількістю надзвичайних досягнень Дніпро. За минулий рік в Києві зареєстрували 110 рекордів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пост керівниці Нацреєстру рекордів Лани Вєтрової у соцмережі.

Читайте також: У Києві ніч на 30 грудня 2020 зафіксували найвищу нічну температуру, вона на 1,5 градуса вища за попередній рекорд

Через карантинні обмеження у минулому році активно розвинулася дистанційна реєстрація рекордів. Майже всі масштабні масові заходи фіксувалися таким способом, хоча раніше формат був не дуже популярним. Так, з 557 світових, національних, обласних та міжнародних рекордів 110 відбулися у Києві. Раніше кілька років поспіль незмінним лідером був Дніпро, тепер же Дніпропетровська область зайняла почесне друге місце з 23 рекордами. Завершує трійку Івано-Франківськ - 21 рекорд.

Серед іншого, минулого року відзначилася Дніпро та область: велетенський 753-метровий шпагат, який створили 500 дітей; наймолодший маг України -7-річний Олександр Загарій з міста Кривий Ріг тощо. Найбільший в Україні кіт, мейнкун Кекс, завдовжки 121 см, також мешканець Дніпра.

Нагадаємо: 

  • У Києві зафіксували новий рекорд - мінімальний час подолання на руках дистанції в 60 метрів. Спринтерський забіг на долонях здійснив світовий рекордсмен та тренер з гімнастики киянин Віктор Набок. Спортсмен вразив ведучих Kyiv Live з ходу - хвацько пройшовся по студії на руках. За словами Набока, аби просто вміти ходити на верхніх кінцівках, вистачить і року тренувань.
  • Максим Дербенев, столичний лікар-стоматолог, хобі якого екскурсії київським метро, встановив рекорд. Чоловік за рекордні 3 години 8 секунд проїхався усіма 52 станціями київської "підземки".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
03.03