Останні новини

Київська школярка наковталась пігулок: поліція не виключає депресію через карантин

Ювенальна служба розслідує, що могло штовхнути 16-річну дівчину на такий вчинок.

У Києві 23 березня дівчина-підліток наковталась пігулок у спробі покінчити життя самогубством. Поліція не виключає версію, що у дівчини могла бути депресія на фоні карантину. 16-річна школярка навчалась у випускному класі та займалась чирлідингом.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Страна.

Зазначається, що виклик  в "швидку" надійшовз бульвару Лесі Українки у Печерському районі столиці. Жителі одного з будинків по цій вулиці виявили в непритомному стані свою 16-річну дочку.

У виданні зазначають, що дівчина - учениця випускного класу однієї зі шкіл району. Захоплювалася чирлідингом - видом спорту, що поєднує елементи танців і акробатики.

За даними медиків, школярка наковталася снотворного. На щастя, дівчинку вдалося вчасно госпіталізувати і вжити заходів щодо недопущення розвитку незворотних наслідків.

Поліція намагається з'ясувати, чим викликаний вчинок підлітка. Заведено кримінальну справу "Доведення до самогубства".

Ювенальні прокурори разом з поліцією превенції допитують рідних дівчинки, вивчають обстановку в сім'ї і в школі, щоб зрозуміти, що могло штовхнути школярку на такий відчайдушний крок.

Правоохоронці не виключають, що причиною могла стати депресія через локдаун, оскільки дівчинка не могла займатися улюбленим заняттям - спортивними танцями.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
15.04