Останні новини

Київські "мости смерті": активісти Нацкорпусу намагаються привернути увагу Кличка до проблем столиці

За даними учасників акції, 99 із 163 наявних мостів у Києві — аварійні.

Представники Національного корпусу провели чергову акцію у Києві. Цього разу вона пройшла під гучним гаслом "Мости смерті". Аби привернути до проблеми увагу столичної влади, активісти Нацкорпусу розвісили відповідні банери на найнебезпечніших інфраструктурних об'єктах столиці.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: У Києві на проспекті Степана Бандери обмежать рух

За даними активістів, у столиці 99 мостів із 163 наявних знаходяться у аварійному стані. Серед "мостів смерті" шляхопровід на перетині вулиці Новокостянтинівської з вулиці Олени Теліги та проспекту Степана Бандери, шляхопровід на перетині Повітрофлотського проспекту та проспекту Перемоги, шляхопровід через залізничні колії, міст Метро через Русанівську протоку та міст Метро через річку Дніпро, Північний міст тощо.

Снимок экрана 2021-04-07 в 13.54.43.png

"Я, як і інші понад 3 мільйони киян, кожного дня їздимо та ходимо по 163 мостам, шляхопроводам та надземним переходам столиці. Міська влада розповідає нам, що з ними все в порядку: мости нібито постійно обстежуються, за необхідності ремонтуються… Але насправді - все зовсім не так. 99 мостів Києва, а це 60% від усіх, знаходяться у критичному, аварійному стані. Вони щохвилини ризикують впасти, поховавши сотні чи навіть тисячі киян. Мер Віталій Кличко це приховує і в той самий час не робить нічого, аби убезпечити життя киян",- розповів керівник київського осередку Національного корпусу Сергій Тамарін.

Снимок экрана 2021-04-07 в 13.54.59.png

Представники Нацкорпусу підкреслюють, що кошти на ремонт мостів виділяються, але жодних робіт, окрім косметичних, не проводиться. Активісти рекомендують запитати у мера Києва Віталія Кличка, заступника голови КМДА Олександра Густєлєва та першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника на що ж все-таки йдуть виділені кошти. Вони також запевняють, що лише суспільний резонанс може змусити київську владу звернути увагу на проблему небезпечних для життя киян мостів.

"Інформація про “мости смерті” потрапила до нас з надійних джерел. Ми оприлюднюємо її, адже бачимо на власні очі, у якому стані мости столиці. Я сьогодні був під деякими київськими мостами, де особисто бачив, що вони можуть впасти будь якої миті. Саме тому ми вивісили на найбільш проблемних мостах банери “Мости смерті”, аби привернути увагу до цієї кричущої проблеми. Тож ми закликаємо киян - знімайте свої фото і відео з доказами аварійності київських мостів. І викладайте їх до соцмереж з хештегом #МостиСмерті. Якщо Кличко не бачить небезпеки у офіційних звітах перевірок - покажемо йому наочно, до чого довела мостові споруди його байдужість"- зазначив Тамарін.

У Нацкорпусі обіцяють продовжувати публічно підіймати цю тему та закликають небайдужих киян долучатися до флешмобу у соцмережах та до акцій особисто.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/S_3odIQs_ZI" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Вранці 31 березня під стінами КМДА зібралися представники Нацкорпусу. Вони були обурені корупцією міських чиновників. Зокрема, у сфері ремонту доріг.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04