Останні новини

Київські університети стали найактивнішими користувачами мережі в Україні

У п'ятірку також увійшли виші Сум та Харкова

Київські університети очололили список найактивніших навчальних закладів в інтернеті серед українських вишів. Перші позиції у списку отримали КНУ ім. Тараса Шевченка та Київський національний університет імені Сікорського.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Webometrics Ranking of World's Universities.

Читайте також: У Міносвіти порахували, скільки коштів привезли в Україну іноземні студенти

До п'ятірки найкраще представлених вишів у мережі долучилися Сумський національний університет, Харківський виш імені Каразіна та політехніка із цього ж міста. Утім серед навчальних закладів східної та центральної Європи київські університети зайняли не найвищі позиції - 60 та 97 відповідно.

Screenshot (1514).png

Screenshot (1513).png

Фото скріншот

При складанні рейтингу експерти враховували прихильність викладацької діяльності, результати досліджень, світовий престиж, зв'язки із спільнотою, включаючи промисловий та економічний сектори університету. Усі виміри прив'язані до кількості та якості представленого в мережі контенту. А ось кількість відвідувань сайту не є одним з індикаторів для авторів топу.

Нагадаємо:

  • 1 лютого у Києві відбувалася акція протесту біля будівлі ОАСК. Там студенти вийшли на мітинг, аби підтримати та надалі відстоювати український правопис 2019-го року.
  • Студентка магістратури університету Драгоманова Марія Прошковська публічно попросила відрахувати її із вишу через бездіяльність адміністрації. Справа в тому, що вона обурена ігноруванням висловлювань її викладачки, що впевнено принижує українську мову.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03