Останні новини

Левам - смачний пиріг, Близнюкам - людину, яка змінить майбутнє. Гороскоп на 8 жовтня

Астрологиня Kyiv Live розкаже, що очікувати на 8 жовтня кожному знаку. Цей день обіцяє бути насиченим та незабутнім.

завантаження.jpg

 • Овен

Овнам варто проявити послідовність і досконально розібратися в цій проблемі. День підходить для обговорення питань, пов'язаних з охороною, страховкою, ресурсами, податками, спадщиною, спільними прибутками, ремонтом, переїздом, будівництвом. Ключовим пунктом може стати підведення підсумків.

 • Телець

Не виключено, що ви зможете отримати цінні конфіденційні відомості, або отримати користь з чуток. Одночасно, обставини дають вам ще один шанс справити враження, підтвердити домовленість, просунути особисті інтереси. Повноцінного діалогу сприятиме зустріч тет-а-тет.

 • Близнюки

Близнюкам зірки не радять прагнути до зовнішньої активності, поки що не закінчені необхідні рутинні справи і не зроблено необхідні висновки. День підходить для вивчення і застосування корисної інформації, пов'язаної з харчуванням, лікуванням хвороб, заробітком, комунікаціями, веденням побуту і бізнесу. Можливо, ви зустрінете людину, яка назавжди змінить ваше майбутнє.

 • Рак

Ракам день дозволяє провести ще один день в зручному режимі. Можна присвятити його хобі або заняттю, яке піднімає настрій. Якщо ваше головне захоплення робота, вдасться поєднати приємне з корисним. 

 • Лев

День підходить для обговорення житлових і сімейних тим, внутрішніх сторін бізнесу, для занурення в тонкощі психології, делікатні нюанси духовного або інтимного життя. Цей день проведіть з комфортом. Приготуйте гарячий чай та смачний пиріг.

 • Діва

Дівам варто активніше використовувати комунікаційні канали: незабаром деякі з них можуть виявитися недоступними. Це вдалий момент для розмов у вузькому колі родичів, сусідів, перевірених партнерів, старих друзів. День підходить для обговорення підсумків, особливо, якщо справа стосується оригінальної ініціативи, особистої чи колективної, експерименту, пригоди, оновлення, подорожі, результатів навчання або відпустки. 

 • Терези

Терезам зірки радять отримати все можливе з поточної ситуації, так як незабаром багато чого зміниться. Прийдешні зміни позитивні, але і в теперішньому моменті є щось повчальне. Якщо не винести урок з недавніх подій, то замість ривка на новий рівень ви ризикуєте почати повторний забіг по знайомій траєкторії, без перспективи зростання.

 • Скорпіон

Скорпіонам корисно прислухатися до інтуїції, але не варто покладатися виключно на чуття. Надихаюча або повчальна інформація може прийти в останній момент, можливо отримання запрошення, підтвердження, схвалення.

 • Стрілець

Стрільцям не зашкодить усамітнення. Обстановка цієї доби сприяє науковим та іншим дослідженням, приватному спілкуванню, віддаленому листуванню, ведення щоденника чи архіву, а також виходу у світ несвідомого, осягнення глибин своєї і чужої психіки.

 • Козеріг

 Якщо ви зацікавлені в збереженні відносин або успішному завершенні діалогу, не варто відмовлятися від дипломатичних методів вирішення конфлікту: не виключено, що в останній момент друга сторона змінить свою думку і чимось вас здивує. Зірки радять тримати відкритими канали для особистого зв'язку, вчасно реагуючи на пропозиції.

 • Водолій

Водоліям варто утриматися від ініціатив, так як незабаром для них настане сприятливіший і плідний період. Сьогодні краще контролювати свої емоційні та чуттєві імпульси.

 • Риби

Рибам день допоможе побачити позитивні плоди своїх зусиль, що прекрасно мотивує до подальшої роботи, зніме або зменшить страхи. Протягом дня чуття незмінно буде підказувати вам правильні висновки.

Нагадаємо, діловий гороскоп за картами “таро” на жовтень 2020 року обіцяє знакам зодіаку покращення доходу та кар’єрне зростання. Які кар’єрні та бізнес-висоти чекають на знаків зодіаку читайте у матеріалі Kyiv Live.

Вийти в ефір