Останні новини

Левам - все задарма, Стрільцям - відпочинок: гороскоп на 17 вересня

Астрологиня з-за океанських морів розповіла спеціально для Kyiv Live, що очікує на кожен знак у четвер. 

Овен

Овнам краще не змінювати задуману програму, складену сценарієм. Не підведе улюблена схема відпочинку, побачення, проведення часу з дітьми. Це день чесної гри, закріплення успіхів. Можна розраховувати на відданість друзів і коханих, об'єктивність суддів. Зовнішні умови сприятливі, але ви не можете опинитися в центрі уваги. Швидше за все, буде задавати тон інша людина, буде діяти чітка система правил або неписаний закон колективу. Не варто нав'язувати свої послуги.

Телець

Для Тельців на першому місці можуть виявитися домашні заходи, інтереси дітей. Ймовірно, відбудеться запланована сімейна подія. Це прекрасний день для творчості і самореалізації. Атмосфера веселощів і свята не означає повної свободи: вам варто бездоганно виглядати, зберігати самовладання, дотримуватися естетичні канони, виявляти люб'язність і гостинність.

Близнюки

Близнюкам зірки радять взяти участь у соціальному житті, у справах дітей, друзів або хороших старих знайомих. Приємні події дня можуть нести не тільки розважальну, але й більш серйозне смислове навантаження, наприклад, свідчити про закінчення якогось періоду. Не варто перевтомлюватися, особливо, якщо в даний час ви завантажені роботою і багато нервуєте. Рекомендується дотримуватися правил і регламентів, не засиджуватися довго в гостях, не затримуватися на заходах, в дорозі.

Рак

Ракам не варто змінювати плани, краще слідувати взятим курсом. Заздалегідь складений план допоможе контролювати витрату коштів, керувати своїми і чужими бажаннями, правильно розподіляти час і ресурси. У цей день легко поєднати приємне з корисним, а також домогтися балансу між оригінальністю та якістю, актуальністю і нетлінною класикою. Відповідний момент для великих придбань, які мають не тільки сьогодні, але й стратегічне значення. Добре купувати і дарувати щось на пам'ять.

Лев

Левам не доведеться турбуватися про виконання своїх бажань, багато з них реалізуються самі собою. День покаже, що ви знайшли свій спосіб, місце, покликання. Вам вдасться багато чого контролювати і передбачати, хоча більше в загальних рисах, ніж у деталях. Можливо, ви отримаєте очікуваний подарунок, винагороду, високу оцінку, подяку. Успіху сприятиме заздалегідь відпрацьований план дій.

Діва

Дівам зірки радять прийняти положення речей і не протестувати проти того, що не можна змінити. Небажано брати на себе лідерські функції, виступати з критикою, нав'язувати свої послуги, ініціативу або точку зору. Але не варто відмовлятися від дарунків долі, особливо, якщо ви їх довго чекали. День може вимагати від вас добровільної жертви. Можливо, з вами захочуть провести більше часу друзі, діти, близькі люди, кохана людина.

Терези

Для вас цей день може стати не тільки приємним, але і значущим. Багато моментів можна розглядати, як підсумкові. Буде цілком законною гордість за свої успіхи або за досягнення своєї команди. Можливо, ви зрозумієте, що досягли піку своєї популярності, знайшли любов, здійснили задуману програму в повному обсязі. Обставини сприяють отриманню подарунків, звань, нагород, відзнак, можуть підтвердити ваше особливе становище в колі друзів, у професійному середовищі, в мережевий групі.

Скорпіон

Для Скорпіонів головне завдання дня - витримати до кінця взяту на себе роль. Додати сил для її виконання може принцип, або таємне бажання за будь-яку ціну досягти мети. Реалізація бажань може залежати від уміння сподобатися, вжитися в образ. Ключовою темою може стати проект, в який ви вклали сили і від якого тепер очікуєте повноцінної віддачі. Якщо ви не занадто честолюбні, вашої підтримки можуть вимагати чужі амбіції, можливо, вам доведеться морально підтримати друзів, дітей, батьків.

Стрілець

Стрільці можуть цілком присвятити цю добу відпочинку. Обставини схиляють до любові, творчості, участі в культурних заходах, реалізації артистичних і художніх задатків. Яскраві враження обіцяє відвідування концерту, вистави, виставки за кордоном - огляд визначних пам'яток. День підтвердить правомірність ваших запитів, дозволить виступити в ролі визнаного цінителя, експерта, а іноді і режисера подій. Варто уникати перевтоми.

Козеріг

Козерогам день дозволить об'єктивно оцінити свої успіхи та отримати бажану віддачу від зроблених вкладень. Події допоможуть розвіяти сумніви, зміцнити внутрішню впевненість у своїй правоті. В особистих стосунках важлива не тільки сила почуттів, але і взаємна відданість, спільність ідеалів, вас і пасію можуть згуртувати подолані труднощі разом. Незважаючи на загальний позитивний фон, ви можете втомитися від інтенсивних переживань або нав'язаного ззовні ритму. Варто уникати занадто яскравого світла і гучних звуків.

Водолій

Для Водоліїв відіграє особливу роль партнерство, любов, взаєморозуміння з дітьми, контакт з широкою або цільовою аудиторією. На першому місці можуть виявитися чужі смаки, але ви легко виправдаєте чужі очікування. Можливий щасливий значущий момент в романтичних стосунках, історії подружнього союзу або творчого тандему. Красивий "фасад" буде базуватися на міцному фундаменті, ніж легка симпатія чи випадковий інтерес: швидше за все, це буде схожість переконань і спільність планів.

Риби

Рибам доведеться аж до ночі дотримуватися розпорядку дня, або інших системних правил. Сьогодні ніщо не дістається даром, кращим подарунком буде хороша віддача від вкладених зусиль. Щоб справити враження, отримати похвалу або добитися ідеального результату, вам доведеться проявити самовладання і витримку. Краса може вимагати жертв, а також міцного підстави у вигляді здоров'я і витривалості. Можливо, вам доведеться піклуватися про інших, поставивши свої власні інтереси на друге місце.

Нагадаємо, Сергій Стаховський - український тенісист, перша ракетка України. Він успішно розвінчує міф про те, що алкоголь шкідливий для спортсмена. З 2010 року в Стаховського з'явився однойменний винний бренд.

Вийти в ефір