Останні новини

Личинки на обід: у сухпайках бійців Нацгвардії виявили опариші

У столиці бійцям Національної гвардії України видали сухпайком з личинками. Опаришів у їжі виявили силовики військової частини №3030.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

"Не дуже звична для нас ситуація, але хлопці із військової частини 3030 попросили опублікувати відео, де вони показують якість обіду, який їм видали під час патрулювання. Кажуть, що після таких знахідок всередині пакету - перевірили ще 10 подібних пайків і 4 з них були із таким самим сюрпризом в середині.", - йдеться в повідомленні.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKyivOperativ%2Fvideos%2F411926273109506%2F&show_text=0&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Натуральний білок виявили нацгвардійці під час патрулювання. Чоловіки на камеру показали вміст виданих їм пайків. Всередині пакетів можна побачити білих личинок.

"Воно все мокре, опариші. Там розлилося все", - розповів про побачене один з бійців. Відзначається, що в 4 з 10 сухпайка виявили аналогічний "сюрприз".

Нагадаємо, 24 вересня, у Дніпровському районі столиці два водія не поділили дорогу. Конфлікт переріс у бійку, а потім і у стрілянину.

Вийти в ефір