Останні новини

Лічильник розбрату: кияни три роки судяться через помилку "Водоканалу"

Спершу сусід вимагав з киян 53 тисячі гривень компенсації

Київська родина Снопків отримала від сусіда "рахунок" у 400 тисяч гривень, бо його помешкання затопило. Він подав до суду та чекає компенсації. Катавасія триває вже три роки - у липні 2018 комунальники поміняли сім'ї лічильники холодної води. Снопко не помічали слідів протікання, але інженер від водоканалу виявив, що вода тече по задній стінці труби. Він зізнався, що змінив лічильники неналежним чином.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: До 2025 року машину матиме кожен другий киянин

У спеціальному акті виконавець відмітив, що допустив похибку при монтуванні. Але за півроку сусід звернувся до суду, вимагаючи компенсації у понад 50 тисяч гривень. За два роки судової тяганини сума "боргу" зросла майже до півмільйона.

"Як сказав його адвокат, з'явилася якась пліснява, став фігурувати паркет. Коротше, "розбомблена" уся квартира. І сума вже виросла - 406 з лишком тисяч", - розповіла журналісту Ірина Снопко.

Сам сусід Дмитро відмовився показувати Kyiv Live нібито пошкоджену квартиру. А останнє судове засідання так і не принесло ясного висновку.

"Це приватний судовий експерт, до якого позивач звернувся щодо підготовки висновку. Виникає досить багато питань, я детально вивчав цей експертний висновок, мною, як адвокатом доверительки, буде надане звернення до Міністерства юстиції України зі скаргою про притягнення цього судового експерта до дисциплінарної відповідальності. На наше глибоке переконання, є суттєві порушення чинного законодавства", - зазначив адвокат Снопко.

Київводоканал та інженер, що монтував лічильник "розбрату", відмовилися коментувати ситуацію через судовий процес.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Xa8K1eLz6hw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03