Останні новини

Лідер далеко від Києва: скільки заробляють очільники ОДА в Україні

Найбільший оклад в голови обладміністрації на сході країни.

Зарплати голів обласних державних адміністрацій подекуди перевищує 100 тисяч гривень. Однак є “губернатори”, в яких оклад у більш ніж 2 рази менший.

Kyiv Live з посиланням на “Слово і діло”. розповідає, скільки заробляють керівники ОДА.

зарплати ОДА.jpg

Джерело: Слово і діло

Читайте також: Які статки зосереджені в руках ректорів найпопулярніших українських університетів

Найвища зарплата минулого місяця була у голови Луганської обласної адміністрації Сергія Гайдая – 102 тис. 608 грн.

Керівнику Кіровоградської обладміністрації Андрію Назаренку за лютий нарахували 57 тис. 33 грн. Аналогічна зарплата у голови Київської ОДА Василя Володіна. Трохи менше – 57 тис. 29 грн – заробив Юрій Погуляйко з Волинської ОДА.

По 56 тис. 596 грн заробили глава Сумської ОДА Василь Хома, Полтавської ОДА Олег Синєгубов, Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Найнижча зарплата за підсумками лютого вийшла у Володимира Труша - очільника Тернопільську ОДА – 41 тис. 141 грн.

Нагадаємо:

  • Глава Національного агентства щодо запобігання корупції Олександр Новіков за лютий отримав 134,5 тисяч гривень зарплати. Його заступники - від 115 до 117 тисяч гривень.
  • У суспільстві широко обговорюється тема заробітних плат для чиновників і міністрів. Скільки ж ті мають отримувати? На рівні з пересічними українцями, чи навпаки, як топменеджери великих компаній, аби в них не було спокус брати хабарі? А поки люди дискутують, уряд підвищує посадові оклади чиновникам. Тож, у 2021 році керівники міністерств отримуватимуть мінімально 33600 гривень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
15.04