Останні новини

Лідер вас здивує: де в Україні найбльша заробітна плата

Найбільше роботи - у столиці.

Аналітики кадрового порталу провели дослідження середніх заробітних плат у найбільших містах України. Найбільше можливостей знайти роботу у Києві, але водночас у столиці найбільша конкуренція серед шукачів роботи. А ось лідирує за рівнем середньої зарплати - Львів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на finance.ua.

Читайте також: Українцям по-новому компенсують затримку зарплат і пенсій

25 % усіх актуальних вакансій на кадровому порталі пропонують роботу саме у столиці та найближчих містах-супутниках. Але, водночас, у столиці найбільша конкуренція серед шукачів роботи (26 % усіх актуальних резюме). Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці в регіоні – 30831 грн.

Друге за кількістю вакансій (4,6 %) та резюме (3,4 %) українське місто – Харків. Середня заробітна платня харків’ян – 25362 грн.

У Дніпрі 4,2 % вакансій та 2,3 % резюме від усіх актуальних на кадровому порталі. Середня заробітна плата у місті – 19393 грн.

зарплати.png

Джерело: finance.ua

Середня заробітна плата в Одесі – 22159 грн. Загальна кількість одеських вакансій – 2,3 % від усіх на сайті grc.ua, резюме – 2,3 %.

Лідером із найбільшою середньою заробітною платнею виявився Львів (середня компенсація складає 31655 грн, що на 824 грн більше ніж у Києві). 31 % роботодавців готові платити навіть більше – від 43500 грн.

Нагадаємо:

  • В Україні зменшився розрив між зарплатами жінок та чоловіків. Також зросло представництво жінок у владі, чому сприяло введення гендерних квот.
  • Майже чверть роботодавців збираються збільшити зарплати своїм співробітникам у 2021 році. Згідно з даними Державної служби статистики, у 2020 році, як і в попередні роки, зростання зарплат було наявне майже в усіх галузях. Проте оплату праці  підвищили лише 9 % з усіх наймачів в Україні.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
17.05