Останні новини

Ліга Чемпіонів: найяскравіші моменти матчу "Динамо"-"АЗ"

15 вересня о 19:55 відбувся довгоочікуваний 3 кваліфікаційний раун Ліги Чемпіонів. "Динамо" зустрівся з нідерландським суперником - "АЗ". І отримало феєричну перемогу з рахунком 2:0.

Kyiv Live показує найяскравіші моменти матчу та розказує, хто приніс команді перемогу.

Подинок проходив на НСК "Олімпійський" без глядачів. Перший тай українці відбивалися від відточених атак суперника, проте помилка у другому таймі дозволила реабілітуватися. І на 49 хвилині гравець, якого Луческу хотів змінити за непоказну гру - Жерсон Родрігес - забив перший гол за гру.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zaxWmO31TYc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Аж під самий кінець напруженого протистояння інший член збірної - Микола Шпаренко - зміг забити гол з відбитого воротарем м'яча головою.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/TF7KPxic_l0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нідерландці, що перший тайм не давали "біло-синім" продиху, після ще однієї невдачі почали активно нападати на наші ворота.

На 87-й хвилині за рахунку 0:2 голландці кинулися всіма силами відіграватися. Після подачі м'яча гравець Ідріссi де Віт із неймовірної відстані фактично "бомбардував" нашого воротаря. На останніх хвилинах Георгій Бущан зміг перевести м'яч у поперечину.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bTR6dkXzovM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На прессконференції після гри Луческу зізнався, що задоволений результатом, що показали його підопічні. "Містер" подякував "динамівцям" за слідування підказкам, неймовірну самовіддачу й терпіння.

"З двох сторін була гранично тактична гра. АЗ ось такими довгими передачами фактично виграв чемпіонат Нідерландів. Але ми дуже ефективно нівелювали ці сильні сторони нашого опонента, перекрили зони за спинами наших захисників, в які грав АЗ.", - передає слова головного тренера сайт dynamo.kiev.ua.

Прокоментував він також і своє бажання змінити Жерсона Родрігеса, який приніс команді важливий перший гол. За словами Луческу, він вирішив дати гравцю ще один шанс і той виправдав його сповна.

Нагадаємо,  "Динамо" перемогло нідерландський "АЗ Алкмаар" у єдиному матчі кваліфікації до Ліги чемпіонів. У Києві підопічні Мірчі Луческу обіграли суперників з рахунком 2:0.