Останні новини

Лікарні "другої хвилі" готуються до прийому пацієнтів з COVID-19

В закладах охорони здоров'я "другої хвилі" під прийом хворих на коронавірус перепрофілювали 95 ліжок. Так лікарні готуються до посилення епідемії. Лікарні "першої хвилі" заповнені на 32,6%.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби КОДА,

Бесплатное стоковое фото с covid, covid-19, болезнь

Фото з pexels

В Київській області лікарні «першої хвилі», що приймають хворих на COVID–19, заповнені на 32,6%. З 825 ліжок зайняті 269.

Тож в лікарнях "другої хвилі" вже готуються до прийому пацієнтів - під надання медичної допомоги хворим на коронавірус перепрофільовано 95 ліжок.

За минулу добу в області зафіксована рекордна кількість захворювань – 95 випадків. Всього за період епідемії в області лабораторно підтверджено 5210 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 440 дітей. 

"За рішенням Державної комісії ТЕБ і НС частина регіону перебуває у "помаранчевій зоні" епідемічної небезпеки через коронавірус. Ще частина – у жовтій. Варто дотримуватись карантинних заходів, щоб ситуація не стала ще гіршою",  - зазначив голова КОДА Василь Володін.

Нагадаємо, станом на ранок 26 серпня у Києві зафіксовано 95 нових випадків COVID-19 за добу. Це на 35 випадків менше, ніж за 25 серпня. 

Вийти в ефір