Останні новини

"Лікуйтесь вдома, виживайте, читайте "Отче наш": Кличко заявив про критичну ситуацію з COVID-19 у Києві

Мер розповів, що ті карантинні обмеження, що діють у Києві, у порівнянні із європейськими містами - "м'які".

Віталій Кличко заявив, що ситуація у Києві наразі критична: переповнені лікарні, реанімації, у місті висока смертність через коронавірус, а обмеження в роботі транспорту - єдиний спосіб перервати ланцюжок поширення коронавірусу, коли немає можливості проводити вакцинацію.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на слова столичного мера в ефірі телеканалу ICTV.

Читайте також: Статистика коронавірусу в Україні 6 квітня

"Ми спеціально посилили локдаун і обмеження в переміщенні транспортом. Це єдиний шлях, який на сьогодні забезпечить розрив в передачі інфекції", - зазначив Кличко.

Кличко додав, що таке рішення було схвалено в результаті консультацій з Інститутом імені Роберта Коха, що займається дослідженням інфекційних захворювань та способів їхнього поширення.

Комендантська година у Києві: чи введуть

Столичний мер зазначив, що має надію, що ситуація із коронавірусом стабілізується та у Києві не впроваджуватимуть комендантську годину. Проте, він наголосив на необхідності дотримання усіх карантинних вимог киянами, аби втримати розповсюдження коронавірусної інфекції.

"Якщо ми зараз дійдемо до такої межі, коли буде медичний колапс - переповнені лікарні і коли вам буде погано, якщо вам потрібна буде медична допомога і ви звернетесь до лікарів - вам скажуть: "Вибачте, будь ласка, лікуйтесь вдома, виживайте, читайте "Отче наш", в кращому випадку, може, допоможуть. Ні в якому разі ми не хочемо допустити цього і тільки з цим пов'язані ці жорсткі обмеження",- розповів мер.

Кличко уточнив, що ті обмеження, які зараз діють в Києві, у порівнянні із європейськими містами - "м'які", адже комендантська година зараз впроваджена у багатьох країнах, штрафи за відсутність захисної маски сягають кількох тисяч євро.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wX4W1jwiDaU" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • В Україні напружена ситуація з коронавірусом зберігатиметься ще щонайменше 10 днів - до 15 квітня. Після цього рівень захворюваності може піти на спад.
  • Від 7 до 18 квітня у Хмельницькій області вводять карантинні обмеження "червоної зони". Заборонять роботу закладів громадського харчування, ТРЦ, закриють школи, тощо.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04