Останні новини

Ліки від COVID-19 та раку: СБУ "накрила" контрабандистів, які торгували препаратами, що могли отруїти людей

Препарати ввозили без дотримання санітарних норм.

Служба безпеки України викрила контрабандистів, які ввозили медичні препарати невідомого походження та якості. Серед цих ліків були і засоби, рекомендовані під час згортання крові при коронавірусі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу СБУ.

Читайте також: Зеленський затвердив рішення РНБО про санкції проти "контрабандистів"

Препарати ввозили літаками з країн Південно-Східної Азії. Вантаж транспортували та зберігали без дотримання температурних і санітарних вимог. Попередні висновки фахівців встановили, що вилучені ліки можуть нести потенційну загрозу життю та здоров’ю людей.

Також контрабандисти поставляли в Україну медичні препарати онкологічної та репродуктивної групи. Медичні препарати зловмисники реалізовували через інтернет-мережу і низку безліцензійних аптечних закладів.

Під час обшуків у Києві та області, правоохоронці вилучили 4,2 тисячі упаковок незареєстрованих в Україні медичних препаратів на загальну суму майже 6,5 млн грн., 66,2 тисячі дол. США та 65 тисяч гривень готівкою, банківські картки, які використовувались для розрахунку за медичні препарати, комп’ютерну техніку та інші матеріали із доказами протиправної діяльності.

Нагадаємо:

  • Силовики СБУ затримали ексчиновницю "ЛНР", яка була керівником управління культури, молоді і спорту" в Довжанському. На територію контрольовану Україною вона приїхала з метою постійного проживання.
  • Депутат Бориспільської районної ради вимагав у приватного київського нотаріуса хабар у $40 тисяч за те, щоб не створювати проблем у її професійній діяльності. На отриманні грошей обранця й затримали працівники СБУ.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05