Останні новини

"Лірика" від "ломки": у Борисполі затримали іноземця з 2 валізами наркотиків

Загальна вартіть препаратів складає приблизно 2 мільйони гривень

В аеропорті Бориспіль київські митники затримали громадянина Кувейту. Виявилося, що він намагався перевезти до Стамбулу 2 валізи наркотичних медичних препаратів Лірика (прегабалін) ТМ Pfizer.

Про це Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської митниці у Facebook.

Читайте також: У Києві поліція затримала чоловіка з наркотиками на суму 1,5 млн гривеньна згодом.

У валізах 39-річного чоловіка, який прямував через "зелений коридор", знайшли 10,8 тисяч блістерів по 14 капсул в кожному медичного препарату Лірика. В медицині його застосовують для усунення симптомів порушення діяльності центральної нервової системи, а також при ряді хронічних хвороб. Саме протисудомний ефект препарата став причиною його поширення серед наркоманів, адже за його допомогою позбавляються від нападів "ломки". Наразі правоохоронці з'ясовують, як така кількість ліків, що відпускаються за рецептом, змогла потрапити до рук затриманого.

"Складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

151,2 тисячі пігулок препарату вилучено. За відкритою інформацією з мережі Інтернет, вартість вилученої партії препарату - близько 2 млн гривень. Остаточна вартість буде визначена пізніше", - йдеться у повідомленні.

лірика.jpg

лірика 2.jpg

Фото - Facebook

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03