Останні новини

Лише розетка та софтгранж: український гурт влаштував гастролі районами Києва

Український гурт Ptakh_Jung розпочав гастрольний тур по районам Києва. Він вже побував на Оболоні та навіть в Ірпені. Наступним пунктом подорожі стане Squat 17b yard cafe в центрі Києва.

Подію анонсували на сторінці в Facebook. А інтерв'ю з гуртом поділилося НВ.

Фото пресслужби гурту

11 вересня електронний гурт гратиме у Squat 17b yard cafe. До кінця вересня Ptakh_Jung  обіцяє виступити будь-де у межах столиці за мінімальної організації:

  • знайти затишне місце, де збираються люди. Це важливо, бо хоч концерти й проходять безкоштовно, але донати - бажана річ. Підійде сквер, парк, набережна, пішохідна вуличка з кафешками тощо.
  • організувати можливість увімкнутися до розетки, бо наші інструменти працюють на електриці, ніяк інакше.
  • поширити подію у групі свого райончика й запросити сусідів на концерт.

Коли: 11 вересня о 19:30.

Де: Squat 17b yard cafe, Терещенківська 17-б.

Скільки: ніскільки.

Гурт вже побував на Оболоні, Подолі, Русанівці та Чоколівці. Про виникнення самої ідеї артисти розповіли НВ.

"Кожен артист хоче їздити в тури по Україні, за кордон, а ти піди проїдься туром по районах рідного міста! В Києві кожен район за кількістю населення прирівнюється величенькому місту, а все культурне життя зосереджено в центрі. Цей проєкт — така собі культурна децентралізація в рамках столиці. Позаду уже шість концертів, і ми бачимо, наскільки відсутність культурного життя в районах Києва, гостра проблема", - розповіли виконавці.

Як кажуть  Ptakh_Jung, на їхні гастролі по районам охоче ходять люди:

"На Чоколівці є урбаністська Платформа Острів із невеликою, але досить пристойною залою для концертів. На Оболоні культурний центр АРТ Братислава має театральну сцену, танцювальну та виставкову зали, зараз облаштовує концертний майданчик. Дуже хотілося б, аби інші артисти не нехтували можливістю виступати в таких місцях. На власному досвіді ми доводимо, що люди ходять на концерти не тільки в центрі, а й в районах також".

Ptakh_Jung дует з Києва, що пише музику у власному стилі — електронний імпресіонізм. Це звучання на межі електронної, сучасної академічної музики, гранджу та нойзу. Дебютний мініальбом гурту Black Period вийшов в кінці 2018. Одразу потрапив у рейтинги кращих альбомів року серед українських музичних видань, став альбомом року за версією comma.com.

Нагадаємо, з’явився перший трейлер першої частини фантастичного фільму "Дюна" від режисера Дені Вільньова. Це перша із запланованих двох частин кіноадаптації однойменного роману Френка Герберта. Головний герой Пол Атрід, якого зіграв Тімоті Шаламе вирушить у міфічну подорож на небезпечну планету у Всесвіті, щоб урятувати майбутнє своєї родини й народу. Ворожі сили вступають у конфлікт через ресурс – речовину, здатну розкрити найбільший потенціал людства. 

Вийти в ефір