Останні новини

Лобановському - 82: як вшанували пам'ять тренера у Києві

Про легендарного футболіста та тренера

Пам'ять футбольного тренера Валерія Лобановського сьогодні, 6 січня, вшановували представники Динамо і футбольні вболівальники. Адже саме сьогодні наставнику найбільших українських футбольних зірок виповнилось б 82 роки. До пам'ятника тренера біля стадіону його імені, а також до могили на Байковому кладовищі його колеги та шанувальники принесли квіти.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу Динамо (Київ).

Память Лобановського-2.jpg

"Саме під керівництвом Валерія Васильовича наш клуб досягав найбільших успіхів і став символом спершу радянського, а згодом – і українського футболу, завоював європейські трофеї та панував на національному рівні. З Лобановським на чолі «Динамо» завоювало Суперкубок Європи і двічі Кубок Кубків, виграло 8 чемпіонатів СРСР, 6 Кубків СРСР, 3 Суперкубки СРСР, а також 5 разів ставало чемпіоном незалежної України і тричі виграло Кубок України", - зазначають у знаковому для самого Лобановського клубі.

Память Лобановського-1.jpg

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Oe6oilCYkn0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Валерій Лобановський помер 13 травня 2002 року - у день 75-річчя Динамо. У Києві його ім'ям названий проспект у Солом'янського районі, стадіон клубу у центрі Києва, а також школа №319.

Память Лобановського-3.jpg

Фото ФК Динамо (Київ)

Нагадаємо, головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко може очолити Челсі. 44-річний спеціаліст увійшов до шорт-листа лондонського клубу.

Вийти в ефір
27.01