Останні новини

Локдаун допоміг розвантажити медзаклади, - Рубан про те, чи мали сенс жорсткі обмеження

Також карантин знизив рівень розповсюдження коронавірусу

Локдаун 8-25 січня дозволив зменшити захворюваність коронавірусу в Україні. А також розвантажив медзаклади.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на коментар Олега Рубана видання 44.ua.

Читайте також: Статистика коронавірусу в Києві на 23 січня

"З огляду на епідемічну ситуацію по COVID-19 в регіонах України, зниження кількості випадків захворювання коронавірусної хвороби в Києві, можна стверджувати, що введення січневого локдауна дозволило знизити рівень поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 і знизити навантаження на заклади охорони здоров'я", - зазначив голова Держпродспоживслужби.

Нагадаємо:

  • Наприкінці локдауну в Україні зафіксували 4928 випадків коронавірусу. Померли 116 людей. Видужали за 22 січня понад 13 тисяч українців.
  • На прямому зв'язку зі студією телеканалу Kyiv Live була екс-міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька та розповіла про екстрений режим вакцинації від коронавірусу в Україні, можливі варіанти щеплення певними препаратами та дати появи вакцини для населення України, що не входить до групи ризику.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
04.03