Останні новини

Локдаун піде на користь: у Зеленського назвали "позитивні" моменти для України

Серед "плюсів" - детінізація економіки.

Локдаун, який ввели в ряді регіонів України через пандемію, може позитивно позначитися на деяких сферах вітчизняної економіки.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на РБК-Україна.

Читайте також: Локдаун у Києві можуть продовжити до травня

"Як би це не звучало дивно, але в якомусь сенсі для України локдаун може зіграти і відносно позитивну роль, враховуючи особливість структури нашої економіки. Потужний імпульс для розвитку отримала інтернет-торгівля. Цей момент сприяє детінізації економіки, оскільки торгівля в інтернеті менше ведеться готівкою. І все більші суми декларуються в офіційному секторі", - розповів радник Президента України з питань економіки Олег Устенко.

Крім того, у зв'язку з актуальністю питання продовольчої безпеки для аграрного сектора України відкриваються нові можливості.

"Це і добре, в короткостроковій перспективі, і не дуже - в довгостроковій. З одного боку, повинні були б розвиватися інші сектори економіки, в тому числі і сектор послуг, наближаючи структуру нашої економіки до європейських країн. Але є ймовірність, що, навпаки, буде більш активний розвиток сільськогосподарського сектора. через що може розвинутися український варіант "голландської хвороби". Тільки, якщо в класичній "голландській хворобі" була переконцентрація інвестиційного ресурсу в енергосектор, то в нашому випадку це може відбуватися в аграрній галузі", - зазначив Устенко.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05