Останні новини

"Льоня Агутін закладає Заворотнюк": Дмитро Гордон прокоментував мем "Барак Обама"

Його каламбур породив меми в мережі

Журналіст Дмитро Гордон розповів про казус із каламбуром "Барак-Обама", який став справжнім мемом. Він зазначив, що вірусність жарту лише додала йому підписників в соціальних мережах. 

Про це він зізнався у програмі Люди великого міста на Kyiv Live.

Читайте також: Найкрутіші меми про буремний 2020

"Якщо ви маєте на увазі мем "Барак Обама", усе сталося без моєї участі. Я дуже часто користувався такими прийомами. Зараз порозкопували купу інтерв'ю, наприклад з Отаром Кушанашвілі, коли він мені каже "А Льоня Агутін закладає за "воротнік". Я йому кажу: Заворотнюк? Це прийом, який я відточував роками можна сказати, але "Барак Обама" раптово прорвалося", - розповів Гордон.

Він додав, що чудово почуває себе у статусі "людини-мема", адже це додає йому підписників.

Мем з'явився під час інтерв'ю з Михайлом Ходорковським. Так, під час розмови стався такий діалог:

- В яких умовах ви сиділи?

- Барак...

- Обама?

- Ну типу…

Після цього жарт став вірусним і перетворився на мем.

Нагадаємо:

  • "Київські парфуми" з запахом натовпу людей перед метро, коли зламався е-квиток", - у соцмережі відреагували на новину КМДА про створення аромату столиці.
  • У Instagram, Twitter і Facebook набирає популярність аккаунт "In Ukraine we do not say". Його авторка обігрує популярні розмовні фрази українською мовою, рядки з вітчизняної поезії і пісень Кузьми Скрябіна, "Океану Ельзи" та Вєрки Сердючки, протиставляючи їх фразам англійською. In Ukraine we do not say "hello sweetheart, what's going on", we say "шо ти?" and i think that's beautiful - жарти виглядають так. Ця українська версія мема, давно з'явився за кордоном.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03