Останні новини

Louis Vuitton випустить фотоальбом, присвячений Україні. Де замовити та що там буде

Французький будинок моди Louis Vuitton випустить фотоальбом Ukraine (Fashion Eye), що складається зі знімків українських фотографів. Коштуватиме він 50 євро.

Про це йдеться в повідомленні DTF Magazine.

Fashion Eye присвячений Україні, всі його фотографії знімали українські фотографи дуету Synchrodogs (Таня Щеглова та Роман Новен). Альбом можна буде замовити на Amazon з 8 жовтня за 50 євро. 

Fashion Eye — це серія фотоальбомів від Louis Vuitton, заснована у 2016 році. Кожен з альбомів показує історію міста або країни через об'єктив модного фотографа. У колекції вже є видання, присвячені Франції, Японії, Балі, Ірану та іншим.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yJ8Yt9Y0-W8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Дует Synchrodogs був заснований у 2008 році і за цей час встиг попрацювати з відомими іноземними виданнями — New York Magazine, Dazed & Confused, Esquire, Vogue і I LOVE FAKE magazine.

Нагадаємо, Motorola готує до випуску недорогий смартфон з підтримкою 5G. Апарат фігурує у внутрішній документації компанії під назвою Kiev.

Вийти в ефір