Останні новини

Ляшко назвав дату, коли в Україні завершиться третя хвиля COVID-19 та яким чином готуватися до наступної

Заступник міністра охорони здоров'я дав відповідь на низку запитань користувачів у соцмережах.

Віктор Ляшко запевнив українців, що закінчення третьої хвилі коронавірусу в Україні можна очікувати до середини-кінця травня. Він також розповів, як громадянам слід готуватися до наступної хвилі восени.

Про це він заявив в ефірі програми "Добрий вечір" на телеканалі Kyiv Live.

Читайте також: Радуцький заявив, що незабаром Київ може вийти з "червоної" зони карантину

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко відповів на низку запитань від користувачів соцмереж. Відтак, він заявив, що кінець третьої хвилі коронавірусу в Україні відбудеться до середини-кінця травня 2021 року.

Також він додав, що Україні варто чекати та готуватись до четвертої хвилі COVID-19 восени.

"Ми зі своєї сторони поповняємо запаси, які були витрачені на цю хвилю (третю хвилю коронавірусу навесні 2021 року — прим. ред.), щоб вони були у повній "бойовій готовності", якщо буде спалах. Людям – прийти і провакцинуватись. Перше – як тільки з'являється вакцина проти коронавірусної хвороби, ваша черга, запрошення – не відмовляємось, вакцинуємось і це ваш вплив на підготовку до наступної хвилі",- наголосив Ляшко.

Він також зазначив, що важливо прищепитись від грипу, адже щороку потрібно формувати імунітет проти тих штамів, які прогнозовано будуть циркулювати в осінньо-зимовий період.

"Ну і не забуваємо про дифтерію та правець, які треба робити усім дорослим від 16 років кожні 10 років. Вакцина є у вашого сімейного лікаря", — підсумував заступник міністра охорони здоров'я, наголошуючи на важливості щеплень.

Нагадаємо:

  • Першу партію американсько-німецької вакцини Pfizer, перші 117 тисяч доз якої повинні прибути в Україну незабаром, використають для людей похилого віку, що перебувають у спеціалізованих інтернатах та їхніх доглядачів.
  • Україна вийшла на пік третьої хвилі коронавірусу. Очільник МОЗ заявив, що епідемічна ситуація в країні почала стабілізуватись.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05