Останні новини

Любить м'ячі та не фанатка "травматів": службова собака Грета знайшла у багажі українки пістолет

Травмат дівчина не задекларувала

Фокстер'єр Грета допомогла митникам вилучити травматичний пістолет у 26-річної дівчини. Зброю виявили в її валізі під час перевірки багажу, що направлявся до Великобританії. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської митниці.

собака пушка.jpg

Фото митників

Читайте також: На Київщині затримали "банду" фальшивомонетників, яка продавала американську валюту за півціни

У багажі знайшли пістолет з дев'ятьма дев'ятиміліметровими гумовими кулями. За законом таку зброю можна вивезти закордон лише за письмового декларування та дозвільних документів. Тож українка порушила правила проходження "зеленого" коридору: її оштрафували на 1700 грн та конфіскували у дівчини травмат.

Інспекторам допомогла трирічна Грета - майже два роки чотирилапа вишуковує зброю в авіваційному відділі "Борисполя". За словами кінологів, пухнаста працівниця дуже енергійна та грайлива, як її родичі фокстер'єри та колеги по службі. У собаки є навіть улюблена іграшка - тенісний м'ячик, що завжди має при собі інспектор Петро.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03