Останні новини

Майбутнє за live-форматом: Анна Ткаченко розповіла, як зробити так, щоб телевізор не став “ящиком”

Прямоефірний формат – основна фішка телеканалів холдингу Live.Network.

Керівник діджитал-напрямку медіахолдингу Live.Network Анна Ткаченко розповіла, чому майбутнє телебачення – за форматом live.

В інтерв’ю для освітнього проєкту "!?ШОЦЕ" Анна Ткаченко, керівник діджитал-напрямку медіахолдингу Live.Network, пояснила, що телебачення не "помре" до того часу, поки буде адаптуватися.

Вона вважає, що прямоефірний формат, який є основною фішкою телеканалів холдингу, є найкращим для цього способом. 

"Телевізор сьогодні - це не "ящик". Це низка історій, які ти можеш подивитися різними способами. Завжди відкрито говорю: я вважаю, що майбутнє для телебачення - це формат live. Він має бути настільки цікавим, щоб спонукати аудиторію дивитися його, а не фільм чи серіал", – зазначила Анна.

Директорка напрямку Digital медіахолдингу Live.Network додала, що вірить у ті проєкти, над якими зараз працює команда.

"Вони змушуватимуть людей знову збиратися навколо екранів, затамувавши подих. І в той же час я щиро вірю в український, локальний контент. Тому вважаю, що ми точно на правильному шляху", – прокоментувала @girlboss.rocks.

2021-04-02 7.17.13 PM (1).jpg

Керівник діджитал-напрямку медіахолдингу Live.Network Анна Ткаченко

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Теги:
Вийти в ефір
11.04