Останні новини

Майже 45 градусів: у світі зафіксували новий спекотний температурний рекорд

Спека обрушилася на Аравійський півострів.

На Аравійському півострові - рекордна спека. 24 березня в Кувейті на метеостанції Mitribah була зафіксована температура +44,6 градуса.

Про це Kyiv Live повідомляє з посиланням на повідомлення синоптика Харківського гідрометцентру, кандидата географічних наук Ігора Кибальчича у Facebook.

Читайте також: Позначка термометра сягне +33 – погода в Україні на квітень

Цей показник є найвищим для країни в березні, як і для всього Аравійського півострова. 

"Звертає на себе увагу, що динаміка зростання середньої температури на Близькому Сході та в країнах Аравійського півострова є винятково швидкою (порівняно з іншими регіонами планети в цьому широтному поясі)", – зазначив синоптик.

На графіках він показав аномалії середньорічної температури в Кувейті, Саудівській Аравії, Бахрейні та Катарі за весь період спостережень (температурні відхилення розраховувалися щодо періоду 1951-1980 рр.). Він додав, що в цих країнах в останні 20-25 років простежується значне зростання середньорічної температури.

кувейт.jpeg

кувейт1.jpeg

бахрейн.jpeg

саудівська аравія.jpeg

катар.jpeg

Графіки: Ігор Кибальчич/ Facebook

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
11.04