Останні новини

"Майже неможливо вижити": у мережі з'явилися тизери інтерв'ю Опри Вінфрі з подружжям принца Гаррі й Меган Маркл. Відео

Прем'єра інтерв'ю назначена на 7 березня

Канал CBS опублікував тизер нового інтерв'ю Опри Вінфрі. Культова журналістка поговорила з принцем Гаррі та Меган Маркл у їхньому маєтку в США.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на YouTube-канал мовника.

Читайте також: Дональд та Меланія Трамп вакцинувались від COVID-19 ще у січні

У 30-секундній нарізці Вінфрі зазначає, що пара поділилася з нею шокуючими фактами. Принц Гаррі, наприклад, сказав, що найбільшим страхом у нього було "повторення історії" - можна допустити, що мова йде про другу вагітність Маркл.

Інтерв'юерка розповіла, що у розмові не було табуйованих тем: Гаррі розповів про свою матір, принцесу Діану та про увагу преси, якої вона зазнала наприкінці життя.

"Я не можу навіть уявити, як їй було переживати цей процес наодинці стільки років тому, бо що для нас це було неймовірно важко – але ми хоча б були разом. Я просто радий і щасливий сидіти тут і розмовляти з вами, коли моя дружина поруч зі мною", - сказав принц.

Це буде перше інтерв'ю пари після того, як рік тому вони відмовилися від королівських обов'язків та заявили, що зароблятимуть на життя самостійно.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/y7LJrh5UTr4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MhbRw04ZBx8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відео СВS

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04