Останні новини

Мальована журба: у мережі з'явився тизер анімованої картини "Селяни"

30 вересня у мережі з'явився трейлер спільного фільму українців, поляків та сербів "Селяни". Це анімована стрічка "ожилих" картин від режисерки роботи "З любов'ю. Вінсент". У прокат вона вийде в 2022 році.

Тизер опублікувала компанія Ukrainian Film Distribution.

Сюжет кіно розповість про життя на селя 19 сторіччя: одруження місцевої красуні з багатим вдівцем призводить до жорсткого суперництва та хтивих бажань, що штовхає селян у вир катастроф, які закінчуються трагічно.

Основа майбутнього фільму - роман польського письменника, лауреата Нобелівської премії, Владислава Реймонта. У ньому піднімаються теми нетерпимості, жадібності та хтивості.

Творці анімаційної стрічки "Селяни" - компанії BreakThru Films (Польща), UKRKINO (Україна) та DIGITALKRAFT (Сербія).  Це історичне кіно, що створюється в техніці анімування картин. Художники малюватимуть кадри про долю дівчини, її родину та життя інших простих селян на межі XIX і XX століть. 

"Ця техніка робить можливою подачу історії із швидким темпом, з усім багатством гри акторів, у той же час передаючи нюанси сільського світу", - зазначила Дорота Кобєлова, режисерка цього фільму та стрічки "З любов'ю. Вінсент", знятою в подібній техніці.

Стрічку презентують 2022 року (оригінальна мова - польська).

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fukrainianfilmdistribution%2Fvideos%2F371198557591128%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов розпочав знімальний процес свого нового фільму "Носоріг". Він стане його першою роботою після звільнення з політичного ув'язнення в Росії.

Вийти в ефір
29.10