Явка та порушення
Явка у Києві станом на 13:00
Явка у Києві станом на 13:00
16 %
Порушення у Києві станом на 14:00
Порушення у Києві станом на 14:00
226

Останні новини

Мало машин та затори: які складнощі у роботі соціального таксі у Києві

З вересня в Києві запускають послугу "Соціальне таксі" для дітей з інвалідністю. Поки це буде пілотним проєктом для 170 дітей, пізніше обіцяють поширити на всіх людей із інвалідністю. Щоб користуватися такими послугами, потрібно стати на облік.

Світлана Назаренко, заступник директора департаменту соціальної політики Київради, розповіла в ефірі Kyiv Live, як та коли новинка працюватиме в Києві та які складності виникають з таким транспортом.

"На сьогоднішній день, під час пандемії, дуже багато людей, які залишились без свого особистого транспорту. І вони звернулись за допомогою у Київський міський центр, де беруть на облік людей, складають графіки для перевезень", - каже Назаренко.

Вона розповіла, що людям, яким потрібно тричі на тиждень поїхати до лікарні, зробити процедури і повернутися додому. Але у Києві пересуватись практично нереально через затори.

"Ці люди виїжджають раніше, складається графік, щоб люди отримали послугу. Буває, що людині потрібно "на сьогодні". Ми йдемо назустріч та допомагаємо", - додає Світлана.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YmpmDkaD8us" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Вона зазначає, що саме восени, коли починається навчальний рік, потрібно більше машин. Саме для дітей з інвалідністю, яким треба добиратися до шкіл, лікарень або реабілітаційних центрів, розпочнуть пілотний проект.

Станом на 9 вересня цей  проект ще не запустили. Світлана Назаренко каже, що він почне діяти наприкінці вересня.

Нагадаємо, журналісти Kyiv LIVE спробували зателефонувати за номером, аби викликати таке таксі, однак слухавку ніхто не взяв. Після декількох спроб вдалося додзвонитися приватному перевізнику. Вартість такого перевезення становитиме приблизно 1000 гривень в один бік.  

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/07a5fMmTFOE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


Вийти в ефір