Останні новини

Маркл передала особливий вінок на похорон принца Філіпа

Також вона передала записку.

Дружина принца Гаррі Меган Маркл, яка не змогла прилетіти до Лондона на похорон принца Філіпа на честь пам'яті покійного герцога передала особливе послання. Вона замовила вінок, який був сповнений різними символами і знаками.

Особливий вінок на похорон принца Філіпа залишили в каплиці Святого Георгія у Віндзорі разом із запискою, повідомляє видання Daily Mail.

Меган Маркл і принц Гаррі особисто вибирали квіти, і кожна рослина несла особливе значення: наприклад, національна квітка Греції Acanthus mollis (Ведмежа лапа) означала грецьке коріння принца Філіпа, а рослина Eryngium (Синеголовник) позначала зв'язок чоловіка Єлизавети II з морською піхотою.

Крім того, у вінку були квіти-дзвіночки, які позначали подяку і вічну любов. Розмарин уособив у композиції вічну пам'ять, а лаванда стала знаком відданості. Роза у вінку була додана як символ червня – місяця народження принца Філіпа.

Снимок экрана 2021-04-18 в 13.51.12.png

Нагадаємо:

  • Чоловік британської королеви Єлизавети II, принц Філіп помер у 99-річному віці. До цього герцог Единбурзький неодноразово скаржився на здоров'я та навіть був госпіталізований у лондонську лікарню.
  • Чоловік королеви Великобританії Єлизавети II провів останні дні життя вдома зі своєю дружиною.Більшу частину дня принц Філіп спав, але не дивлячись на погіршення здоров'я королівське подружжя все ще могло проводити час один з одним.
  • Останнім бажанням покійного герцога Единбурзького принца Філіпа було “мирно померти вдома у власному ліжку”. Крім цього, принц попросив не проводити державні похорони.
  • Напередодні похорону палац оприлюднив нову світлину Її Величності з чоловіком. На фото Єлизавета ІІ та Філіп зображені, сидячи на траві на вершині Койлеса Муїка на тлі гір в Шотландії. Портрет був зроблений у 2003 році невісткою подружжя — Софі, графинею Уессекською.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05