Останні новини

Марсіанська місія від NASA продовжується: повторий запуск гелікоптера відбудеться 19 квітня

Перший політ відбудеться о 13:15

Друга спроба запуску Ingenuity відбудеться вже сьогодні, 19 квітня. Після невдалого запуску гелікоптера 11 квітня було оновлено програмне забезпечення пристрою, тож на цей раз все повинно пройти добре.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на NASA.

Читайте також: Ілон Маск навчив мавпу грати силою думки

Перший політ відбудеться о 13:15. Тим часом марсохід Perseverance буде спостерігати за польотом з доволі великої відстані - 60 метрів. В NASA планують підняти гелікоптер на три метри у висоту, здійснити півторахвилинний політ та м'яко приземлити на поверхню.

Експерти вважають перший політ дуже ризикованим і пов'язують це в першу чергу з тим, що атмосферний тиск на Червоній планеті менший, ніж на Землі, у 170 разів.

Через декілька годин після польоту всі дані мають надійти на Землю. У разі успіху NASA проведе брифінг та аналіз усіх подробиць запуску. Сам гелікоптер обладнаний камерою з навігаційним пристроєм, HD-камерою та пристроєм для передачі даних на марсохід.

Зазначається, що Ingenuity може розвивати швидкість 10 метрів на секунду. Радіус польоту майже 300 метрів при висоті 10 метрів. Важить пристрій 1,8 кілограма, а його висота 0,8 метра.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05